||          OSTRZEŻENIA METEOROLOGICZNE          ||        

Najlepsza przestrzeń publiczna województwa opolskiego

Plakat_głosowanie internautów20-10.jpeg

 

Lista przedsięwzięć na które można głosować:

I.    PRZESTRZEŃ PUBLICZNA
1.    Gmina Biała Rynek w Białej
2.    Gmina Głubczyce Rewitalizacja Parku oraz terenu przyległego do Pałacu w miejscowości Pomorzowice
3.    Gmina Głuchołazy Budowa kładki dla pieszych i rowerzystów nad rzeką Biała Głuchołaska w Głuchołazach
4.    Gmina Głuchołazy Budowa placu Street Workout i toru rowerowego pumptrack z infrastruktura towarzyszącą
5.    Gmina Kędzierzyn-Koźle Zabytkowe planty w Koźlu
6.    Gmina Korfantów Przebudowa nawierzchni Rynku w Korfantowie
7.    Gmina Krapkowice Przebudowa ogólnodostępnej infrastruktury turystycznej w Krapkowicach – Placu Zabaw na placu Gagarina przy ul. Staszica w Krapkowicach
8.    Powiat Krapkowice Park & Ride & Chillout w sercu Opolszczyzny
9.    Gmina Opole Budowa tężni solankowej w Opolu
10.    Powiat Opolski Rewitalizacja techniczno-przyrodnicza części zabytkowego parku przypałacowego przy Zespole Szkół w Tułowicach
11.    Gmina Pakosławice Turystyczny przystanek na szlaku Jakubowym w Pakosławicach
12.    Gmina Wołczyn Budowa tężni wraz z ogrodem halofitowym w Wołczynie

II.    OBIEKT UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ
1.    Gmina Biała Wieża ciśnień w Białej
2.    Gmina Chrząstowice Przebudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania budynku mieszkalnego jednorodzinnego na Dom Dziennego Pobytu w Chrząstowicach
3.    Gmina Chrząstowice Modernizacja źródeł ciepła wraz z zastosowaniem odnawialnych źródeł energii w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Dębiu
4.    Nyskie Księstwo Jezior i Gór Centrum Produktu Lokalnego w Nysie
5.    Gmina Opole Budowa centrum przesiadkowego w okolicy dworca kolejowego Opole Główne
6.    Gmina Opole Centrum Usług Publicznych w Opolu
7.    Gmina Prudnik Budowa dworca autobusowego w Prudniku - centrum przesiadkowe
8.    Powiat Strzelecki Nowoczesna modernizacja wielofunkcyjnego kompleksu sportowego przy Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami dwujęzycznymi w Strzelcach Opolskich
9.    Gmina Tułowice Muzeum Ceramiki "Tułowice poKolei"

III.    PERŁA PRZESTRZENI 25-LECIA
1.    Gmina Biała Centrum Społeczno-Kulturalne w Białej
2.    Powiat Brzeg Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej Powiatu Brzeskiego
z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii – Zespół Szkół Budowlanych w Brzegu oraz Zakład Opiekuńczo – Leczniczy w Brzegu
3.    Gmina Dobrzeń Wlk. Modernizacja budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Dobrzeniu Wielkim
4.    Gmina Izbicko Pałac Izbicko
5.    Gmina Głuchołazy Rewitalizacja dawnego obszaru uzdrowiskowego oraz rewaloryzacja Parku Zdrojowego w Głuchołazach
6.    Gmina Gogolin Centrum Przesiadkowe w Gogolinie
7.    Gmina Kędzierzyn-Koźle Muzeum Ziemi Kozielskiej
8.    Gmina Kluczbork Centrum Kluczborska Bajka
9.    Gmina Korfantów Przebudowa nawierzchni Rynku w Korfantowie
10.    Gmina Krapkowice Przebudowa ogólnodostępnej infrastruktury turystycznej w Krapkowicach – plac zabaw na placu Gagarina przy ul. Staszica w Krapkowicach
11.    Gmina Opole Rozwój terenów parku na Wyspie Bolko w Opolu
12.    Gmina Paczków Zagospodarowanie budynku Szkoły w Paczkowie
13.    Gmina Popielów Przystań wodna w Nowych Siołkowicach
14.    Gmina Prudnik Budowa dworca autobusowego w Prudniku - Centrum przesiadkowe
15.    Gmina Wołczyn Budowa tężni wraz z ogrodem halofitowym w Wołczynie