||          OSTRZEŻENIA METEOROLOGICZNE          ||        

ALE GRAJĄ! "Będzie dobrze" z gościnnym udziałem Mietka Szcześniaka

 

Już po raz trzeci muzycy z Bąkowic zrobili sporo hałasu za sprawą swojego wydarzenia „Ale grają!” Tegoroczna edycja warsztatów odbyła się 31 sierpnia. Padł kolejny rekord ilości uczestników, ponieważ w tym roku poza perkusistami wystąpił również ponad trzydziestoosobowy chór! Na zaproszenie Martyny i Radka do współpracy przy tegorocznej edycji odpowiedział niesamowity artysta - Mieczysław Szcześniak, który spektakularnie wjechał na plan teledysku oldschoolowym Dodgem idealnie wpisując się tym samym w klimat imprezy.

Piosenka, którą stworzyliśmy dla uczestników w tym roku utrzymana jest w stylu country. Pomyśleliśmy, że dobrą zabawą będzie, jeśli wszyscy uczestnicy przebiorą się w kowbojskie kapelusze i koszule w kratę. Wszyscy odpowiedzieli entuzjastycznie, więc udał nam się całkiem niezły westernowy piknik okraszony muzyką w towarzystwie znanego artysty, a to wszystko… w Bąkowicach! Marzenia się spełniają, tylko trzeba odważyć się marzyć! - komentują wydarzenie Martyna i Radek.

Teledysk będzie miał premierę już w październiku tego roku. Zanim będzie można zobaczyć finalny efekt, przedsmak możemy zaobserwować na wspaniałych zdjęciach autorstwa Łukasza Józwenko.

Do zobaczenia za rok!

Martyna i Radek

Galeria zdjęć: