||          OSTRZEŻENIA METEOROLOGICZNE          ||        

Dzień Edukacji Narodowej w Gminie Świerczów

Z okazji obchodzonego w dniu 14 października Święta Dnia Edukacji Narodowej w dniu 13 października 2022r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Świerczowie odbyło się uroczyste spotkanie Wójta Gminy i Sekretarza Gminy z wyróżnionymi nauczycielami, podczas którego wyróżnionym nauczycielom wręczono listy gratulacyjne i przyznane nagrody, m.in. za szczególne osiągnięcia.

O nagrodę Wójta dla nauczycieli zawnioskowały rady pedagogiczne poszczególnych placówek oświatowych.

Wśród wyróżnionych nagrodą Wójta są: Dorota Przybylska Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Świerczowie wraz z nauczycielami Agatą Sową i Małgorzatą Rudzińską, Jolanta Wilczyńska Dyrektor Szkoły Podstawowej w Dąbrowie wraz z nauczycielami Zofią Adamczyk i Anetą Ilnicką oraz Cezary Zając Dyrektor Szkoły Podstawowej im. St. Moniuszki w Bąkowicach wraz z nauczycielami Manuelą Walczok i Andrzejem Piwowarczykiem.

Pani Wójt Barbara Bednarz wszystkim Nauczycielom i Pracownikom oświaty wyraziła swoją wdzięczność za zaangażowanie i codzienny trud. Pamiętając o wszystkich nauczycielach, wychowawcach, pedagogach, pracownikach administracji i obsługi Pani Wójt życzyła niesłabnącej pasji, inspiracji do pracy z uczniami, wielu osiągnięć, a także wszelkiej pomyślności, zdrowia i powodzenia w życiu osobistym i zawodowym, szacunku i uznania wychowanków oraz rodziców.

Wyróżnionym podziękowała za poświęcenie, determinację, mądrość i konsekwencje w nauczaniu i wychowaniu kolejnych pokoleń młodych ludzi.

 

Iwona Wilczyńska