||          OSTRZEŻENIA METEOROLOGICZNE          ||     

WYPEŁNIJ KRÓTKĄ ANKIETĘ I DZIĘKI OROT ROZWIŃ SKRZYDŁA !

Przed kilkoma dniami Marszałek Województwa Opolskiego Pan Andrzej Buła ogłosił nabór ofert w drugiej edycji konkursu Europejskiego Budżetu Obywatelskiego.

OROT zamierza wystartować w tym konkursie. Nasze Stowarzyszenie jest niezwykle skuteczne w pozyskiwaniu środków z różnych źródeł. W ramach I konkursu EBO realizujemy aktualnie projekt o wartości prawie 300 tys. zł., dzięki któremu podniesiemy kwalifikacje aż 100 mieszkańców naszego województwa.

Wiemy jak dużo jest potrzeb, dlatego już teraz startujemy w II edycji konkursu EBO.

Jego pierwszym etapem jest opracowanie diagnozy potrzeb szkoleniowych mieszkańców naszego województwa.

Dlatego bardzo prosimy o wypełnienie ankiety dostępnej bezpośrednio pod tym linkiem: https://forms.gle/xutMTx71woTFb1SHA  

Dzięki temu będziemy mogli ponownie zadbać o rozwój mieszkańców naszego regionu, którzy dzięki nam bezpłatnie będą mogli skorzystać z ciekawych form szkoleń w obszarze turystyki.

 

Ankieta skierowana jest do dorosłych mieszkańców Województwa Opolskiego.

 

Dostępna jest w formie online, ale jeśli ktoś woli wypełnić ją w wersji papierowej może to zrobić pobierając ankietę z naszej  strony internetowej http://orot.pl/1288/wypelnij-krotka-ankiete-i-rozwin-skrzydla.html   i odesłać nam wypełniony skan na adres mailowy  

 

Ankiety można też wypełnić w wersji papierowej w naszym biurze przy ul. Żeromskiego 3 w Opolu.

 

Ankiety można wypełniać do dnia 10 lutego  2022 r. do godz. 15:00

 

https://www.facebook.com/Opolska-Regionalna-Organizacja-Turystyczna-OROT-240499816023359/

orot.png