||          OSTRZEŻENIA METEOROLOGICZNE          ||     

Konkurs dla uczniów i dorosłych na Dyktanda.pl

Portal Dyktanda.pl serdecznie zaprasza do udziału w konkursie Angielski Mistrz Wypracowań!

W tym przypadku zmagania uczestników będą opierały się na omawianiu zagadnień z najpopularniejszego języka obcego. Ale uwaga! Organizator oczekuje, że wypracowania pisane będą po polsku, tak aby mogły stanowić faktyczną pomoc dla osób , które dopiero uczą się języka angielskiego. Jedynie przykłady i nazwy np. czasów należy pisać poprawną angielszczyzną. Jakie są przewidziane tematy wypracowań? To np. łatwe i trudne słowa, potoczne zwroty oraz czasy i inne elementy gramatyki.

Co warte podkreślenia, uczestnicy konkursu sami wybierają nie tylko tematy, jakie chcą opracować (z przygotowanej, obszernej listy), ale również nagrody, które otrzymają w zamian za wysoką pozycję w rankingu (do określonego pułapu kwotowego). Organizator nagrodzi aż 50 najlepszych uczestników! Dodatkowo przewidziano nagrody gwarantowane za zebranie określonej liczby punktów.

Konkurs właśnie wystartował i potrwa do 5 grudnia 2021 r.

Udział może wziąć udział każdy, bez względu na wiek, a przygotowane tematy pozwalają na udział osobom na różnych poziomach zaawansowania. Początkujący mogą np. pisać o kolorach, a zaawansowani omawiać czasy złożone. Organizatorzy zapraszają do udziału zarówno uczniów, jak i dorosłych.

Zapisy do konkursu, lista tematów oraz lista nagród dostępne są na stronie: https://dyktanda.pl/konkursy-wypracowan/angielski-mistrz-wypracowan
Udział w konkursie jest bezpłatny! Serdecznie zapraszamy!