||          OSTRZEŻENIA METEOROLOGICZNE          ||        

Gminne zawody wędkarstwa rzutowego

Dnia 26 września o godzinie 13.00 w Bąkowicach odbyły się pierwsze zawody wędkarstwa rzutowego. Słoneczna niedziela była dla nas bardzo łaskawa i wywołała na twarzach małych zawodników wiele uśmiechu.

Dzieciom dzielnie kibicowali ich rodzice, którzy podczas całej imprezy mogli napić się kawy i herbaty. Ciekawą atrakcją był fakt, że oni również mogli wziąć udział w zawodach i zawalczyć o podium oraz wspaniałe nagrody. Chętnych nie brakowało.

Ważnym gościem a zarazem głównym sponsorem nagród była Pani Barbara Bednarz - Wójt Gminy Świerczów, której należą się wielkie podziękowania. Dziękujemy również za ufundowanie pysznych łakoci zawodnikom. Ciastka i soczki były słodkim dopełnieniem całej zabawy.

W boju o najlepsze miejsca udział wzięły dzieci ze Szkółki Wędkarskiej "Sum" z Dąbrowy pod czujnym okiem opiekuna Pana Seweryna Cicheckiego oraz Szkółka "Karpik" z Bąkowic na czele której stoi Pan Andrzej Piwowarczyk. Z tego miejsca serdeczne podziękowania dla opiekunów za wsparcie i ich zaangażowanie.

Gorące podziękowania należą się również OSP Bąkowice za pyszne lody dla dzieci oraz Panu Pawłowi Pelczarowi ze sklepu NEONET Namysłów za nagrody rzeczowe, dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Bąkowicach za udostępnienie terenu i Panu Robertowi Łukawskiemu za oprawę muzyczną imprezy.

Oczywiście jak na każdych zawodach musieliśmy wyłonić zwycięzców.

Wyniki były następujące:

Kategoria dziewczyn

I miejsce Maja Adamska

II miejsce Kinga Nieprzecka 

III miejsce Weronika Kazimierczak

Kategoria chłopców:

I miejsce Oskar Kaniecki

II miejsce Krystian Torchała

III miejsce Kamil Zacharów

Kategoria Rodzice:

I miejsce Paulina Kaniecka

II miejsce Rafał Witaszewski

III miejsce Beata Filipowicz

 

 

Uczestnicy otrzymali pamiątkowe puchary, medale oraz nagrody niespodzianki.

Wszystkim zawodnikom tym młodszym i starszym życzymy dalszych sukcesów.

 Organizator zawodów

 Dariusz Szeląg