||          OSTRZEŻENIA METEOROLOGICZNE          ||        

Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLECO

poleco2021.jpeg

Serdecznie zapraszamy do udziału w Międzynarodowych Targach Ochrony Środowiska POLECO, które odbędą się w dniach 13-15 października 2021, w Poznaniu.

 

Ofercie wystawienniczej towarzyszyć będą liczne konferencje i szkolenia. W szczególności zapraszam na konferencję Ministerstwa Klimatu i Środowiska oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej „EkoSfera” , która odbędzie się w dniach 13-14.10. Konferencję zainauguruje Michał Kurtyka, Minister Klimatu i Środowiska debatą „Polski Ład – priorytety energetyczne i wyzwania środowiskowe”. Poruszone zostaną zagadnienia dotyczące m.in. energetyki offshore na Bałtyku, energetyki jądrowej, ciepłownictwa oraz wodoru, czystego powietrza, innowacje w opakowaniach.

 

Podczas POLECO przedsiębiorcy, instytucje samorządowe i przedstawiciele nauki prezentują innowacyjne rozwiązania, technologie, usługi i produkty z zakresu szeroko rozumianej ekologii, w tym przyszłościowych rozwiązań smart city czy innowacji w obszarze gospodarki komunalnej i przeciwdziałania zmianom klimatycznym. Targi POLECO to także miejsce spotkań, dyskusji i wymiany doświadczeń przedstawicieli branży, izb i stowarzyszeń.

Szczegóły oraz darmowy bilet do pobrania na stronie: www.poleco.pl/pl/