||          OSTRZEŻENIA METEOROLOGICZNE          ||        

Informacja na temat szczepień

INFORMACJA

 

Osoby, które są zainteresowane pomocą przy rejestracji na szczepienie przeciwko COVID – 19 oraz transportem do punktu szczepień proszone są o kontakt z koordynatorem gminnym ds. szczepień w Urzędzie Gminy w Świerczowie, przekazanie informacji o potrzebie pomocy w tym zakresie za pośrednictwem sołtysów.

Koordynator gminny ds. szczepień telefon kontaktowy 699 836 846 dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 14:00

 

PRZYPOMINAMY

 

Szczepionka wyzwala w organizmie człowieka naturalną produkcję przeciwciał. Stymuluje także nasze komórki odpornościowe, tak aby chroniły nas przed zakażeniem COVID – 19.

Pokonanie koronawirusa jest możliwe tylko poprzez przerwanie jego transmisji z człowieka na człowieka. Szczepionka daje nam taką możliwość. Aby efekty były jak najlepsze i jak najszybsze, musimy być odpowiedzialni i solidarni. Każda osoba, która się zaszczepi, ma większą szansę przerwać łańcuch zakażeń. Nasze szczepienie się, to nie tylko ochrona dla nas. To także ochrona naszych rodziców, dzieci i przyjaciół.

 

Koordynator gminny ds. szczepień

Marta Woźniak