||          OSTRZEŻENIA METEOROLOGICZNE          ||        

„Umów wizytę w urzędzie skarbowym”

 


 

Opole, dnia 2021-04-19

Izba Administracji Skarbowej w Opolu

Szanowna Pani, Szanowny Panie!

Zwracam się z uprzejmą prośbą o przyłączenie się do działań informacyjnych, które obecnie prowadzimy i które dotyczą usług Krajowej Administracji Skarbowej „Umów wizytę w urzędzie skarbowym” oraz e-Urzędu Skarbowego. Mając na uwadze sytuację epidemiologiczną w naszym kraju zależy nam, aby informacje dotyczące wyżej wymienionych usług dotarły do jak największej liczby podatników. Są one bowiem przygotowane nie tylko dla podniesienia komfortu i jakości obsługi podatników, ale także w celu podniesienia bezpieczeństwa podatników i urzędników w szczególności w trakcie trwającej pandemii. 

W związku z powyższym zwracam się do Państwa z serdeczną prośbą o pomoc w tej kwestii i zamieszczenie na stronie internetowej Państwa instytucji, banneru promującego obie usługi (bannery w różnych wielkościach załączam do niniejszego listu). Banner odsyła do strony, na której podatnik dowie się o możliwościach korzystania i załatwienia spraw przez e-Urząd Skarbowy. Znajdzie tam także informację kiedy i w jaki sposób należy umówić wizytę w urzędzie skarbowym, aby wygodnie i bezpiecznie załatwić swoje sprawy.

Zależy nam także na dotarciu do pracowników Państwa instytucji. Dlatego, jeśli to możliwe będziemy wdzięczni za analogiczne wykorzystanie banneru wraz z odesłaniem także na stronach intranetowych.

Będziemy wdzięczni za informację (na adres:  lub pod nr. tel. 77 440 33 05 i 77 440 33 06) o ewentualnej chęci wsparcia naszej akcji. Z góry bardzo dziękuję za Państwa zaangażowanie.

Licząc na współpracę

pozostaję z szacunkiem

 

Bożena Kaleta

Dyrektor Izby Administracji Skarbowej

w Opolu