||          OSTRZEŻENIA METEOROLOGICZNE          ||        

Konkurs "Mistrz Wypracowań" również dla szkół

Od 30.03.2021 r. portal Dyktanda.pl zaprasza szkoły podstawowe oraz średnie do dołączenia do rywalizacji w konkursie Mistrz Wypracowań! Do tej pory trwały tylko zmagania indywidualne, cieszące się dużym zainteresowaniem uczniów.

Dzięki zwiększeniu puli nagród, wprowadzona zostaje osobna kategoria dla szkół. Punkty do rankingu szkół będą gromadzili uczniowie, przygotowujący tak jak dotychczas wypracowania konkursowe. Punkty będą jednak liczone podwójnie - w tej samej wysokości zasilą ich indywidualny ranking, jak i sumę punktów uzyskanych przez szkołę, w której się uczą.

Szkoła, która chce dołączyć do rywalizacji, musi mieć zweryfikowany profil w Module dla Szkół w serwisie Dyktanda.pl. Rejestracji i weryfikacji, które są bezpłatne może dokonać nauczyciel lub dyrektor danej placówki. W tym celu należy wypełnić formularz zamieszczony na stronie: https://dyktanda.pl/szkoly

Warto dołączyć do konkursu, ponieważ zwycięska szkoła otrzyma nagrodę w wysokości 5000 zł do przeznaczenia na pomoce naukowe lub sprzęt elektroniczny (tablety, tablice interaktywne, projektory itp.). Zasady konkursu oraz bieżący ranking znajdują się tutaj: https://dyktanda.pl/konkursy-wypracowan/mistrz-wypracowan-greater-ii-edycja?school=1

Konkurs Mistrz Wypracowań edycja II zachęca dzieci i młodzież do ćwiczenia umiejętności gromadzenia informacji, pisania na zadany temat, a także daje możliwość skorzystania z wiedzy zdobytej na lekcjach w szkole. Wszystko to w atmosferze dobrej zabawy, angażującej rywalizacji oraz przy wysokim prawdopodobieństwie zdobycia atrakcyjnych nagród.

Zachęcamy do podzielenia się powyższą informacją na Państwa stronie internetowej oraz na profilach w mediach społecznościowych.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie,
Zespół Dyktanda.pl