||          OSTRZEŻENIA METEOROLOGICZNE          ||     

MOŻLIWOŚĆ ZGŁASZANIA KANDYDATÓW DO PRACY PRZY WYBORACH

Jeśli chcesz przy nadchodzących wyborach mieć możliwość zgłoszenia nie tylko siebie, ale i innych osób do pracy w komisji wyborczej, to zostań naszą Koordynatorką/em. Będziesz mieć pewność, że przy każdych kolejnych wyborach odezwiemy się do Ciebie w pierwszej kolejności. Zapytamy czy tym razem chcesz pracować w komisji i ile osób będziesz zgłaszać. Zależy nam na długofalowej współpracy. Każde kolejne wybory to budowanie zaufania między nami a Tobą.

Będziesz mieć tą pewność, że zawsze przed wyborami się z Tobą skontaktujemy i zapytamy czy i ile osób chcesz zgłosić do pracy w komisjach wyborczych.

Ze swojej strony będziesz mieć ten komfort zgłoszenia do obecnych wyborów siebie, swoich bliskich i znajomych. Jednocześnie nic się nie stanie, jeśli raz czy dwa opuścisz – bycie naszym koordynatorem to nie zobowiązanie do pracy przy wyborach – tylko przywilej, jeżeli w danym momencie masz taką potrzebę lub chęć. My z kolei chcemy mieć tą pewność, że współpracujemy z odpowiedzialnymi ludźmi, osobami, które, jeśli już się podejmą zgłaszania siebie i innych do pracy w komisjach wyborczych, to wywiążą się z tego zadania. Zaufanie buduje się obustronnie a reguły powinny być proste, jasne i przejrzyste. I właśnie tak działamy.

Rozpocznijmy współpracę przy tych wyborach. My zaufamy Tobie a Ty zaufaj nam. Tak się buduje więź na lata i kolejne wybory...

Zalety bycia naszym koordynatorem to przede wszystkim możliwość niesienia pomocy innym ludziom. Oferując komuś możliwość dodatkowego zarobku robisz nie tylko dobry uczynek, ale i zyskujesz wdzięczność takiej osoby. To stwarza niesamowitą satysfakcję. Ci ludzie będą Cię pamiętać, prosić o zgłoszenie ich bliskich lub znajomych. W ten sposób nawiązujesz kontakty i poznajesz nowych ludzi. To ciekawe doświadczenia, przygoda z wyborami od ich organizacyjnej strony, wreszcie spore wynagrodzenie pieniężne za pracę w jednym dniu wyborczym.

Oferując możliwość pracy w komisjach wyborczych robisz nie tylko dobry uczynek pomagając ludziom. W ten sposób rozwijasz siebie, poznajesz nowych ludzi i zdobywasz doświadczenie...

Zachęcamy do zapisania się na listę naszych koordynatorów – poinformuj też swoich znajomych w innych miejscowościach o możliwości stania się naszym koordynatorem. Będziemy oferować współpracę na podstawie kolejności zgłoszeń (po dacie zgłoszenia).

Formularz zgłoszeniowy możesz wypełnić pod tym linkiem gdzie znajdziesz również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

https://odpowiedzialnosc.eu/koordynatorzy/