||          OSTRZEŻENIA METEOROLOGICZNE          ||     

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2020 oraz kolędowania dla Frania

28 Finał WOŚP.png

12 stycznia 2020 roku odbył się 28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na którym zebrano łączną kwotę 7273,70 zł w tym z licytacji 1270 zł. Najbardziej elektryzującą licytacją okazał jeden z dwóch obrazów autorstwa Pani Czesławy Szlęzak, który został wylicytowany za kwotę 650 zł

 

Natomiast dla Frania podczas wspólnego kolędowania, które odbyło się bezpośrednio po finale udało się zebrać kwotę łącznie kwotę 2405 zł. Podobnie jak w przypadku licytacji dla WOŚP również dla Frania Pani Czesława Szlęzak przekazała drugie swoje dzieło, które znalazło nabywcę.

Organizatorzy 28 Finału WOŚP oraz kolędowania dla małego Frania i jego rodzice składają serdeczne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w pomoc przy organizacji finału, zespołowi „BIG BAND” z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Brzegu i Namysłowie, zespołowi „Dąbrowianki”, zespołowi „Echo” i wszystkim tym, którzy przyczynili się do organizacji tego wydarzenia.


Szczególne podziękowania składamy natomiast dla Mieszkańców naszej gminy za tak liczne przybycie, oraz sołectwom, które poprzez swoje wypieki wspomogły nasze wydarzenie.