||          OSTRZEŻENIA METEOROLOGICZNE          ||     

Mistrzostwa Gminy Świerczów w mini piłce nożnej szkół podstawowych

 

Nastała jesień – rozgrywki sportowe przenoszą się do hal. Pierwsze zawody halowe w tym roku szkolnym odbyły się 19 listopada, a były to Mistrzostwa Gminy Świerczów w mini piłce nożnej szkół podstawowych, jak również etap eliminacji rozgrywek prowadzonych przez Szkolny Związek Sportowy w Opolu. Rywalizowały ze sobą szkoły z Dąbrowy i z Bąkowic. W kategorii dziewcząt i chłopców wygrali zawodnicy z Bąkowic. Po zaciętej walce (i dogrywce), dziewczęta wygrały 6:1, a chłopcy 3:2. Na uwagę zasługuje fakt, że na 5 minut przed końcem meczu 2:0 prowadzili chłopcy z Dąbrowy, końcówka należała jednak do Bąkowic. Zwycięskie drużyny awansowały do rozgrywek powiatowych, które odbędą się również w Świerczowie. Wszystkie dzieci otrzymały medale i napoje ufundowane przez Urząd Gminy w Świerczowie.
Dziękujemy organizatorom: Urzędowi Gminy Świerczów, GOK w Świerczowie, za wsparcie finansowe oraz Panu Andrzejowi Rosińskiemu i Panu Andrzejowi Piwowarczykowi (który jest również opiekunem zwycięskich drużyn) za pomoc w organizacji turnieju.
Skład zwycięskiej drużyny dziewcząt: Agnieszka Terlecka, Alicja Krzywda, Weronika Semeniuk, Weronika Jańczyk, Anita Malarz, Klaudia Łukawska, Andżelika Piechura, Beata Bielska.
Skład zwycięskiej drużyny chłopców: Kacper Sarzyniak, Dawid Warzocha, Daniel Harasimczuk, Maciej Sieradzki, Kacper Zarzycki, Kamil Karcz, Sebastian Bojko, Kacper Jaworski, Bartosz Budzański.

DSCN1279.jpeg DSCN1296.jpeg DSCN1312.jpeg DSCN1325.jpeg DSCN1340.jpeg DSCN1343.jpeg DSCN1348.jpeg DSCN1350.jpeg DSCN1354.jpeg