||          OSTRZEŻENIA METEOROLOGICZNE          ||        

Zapraszamy na „4 Bieg po Gminie Świerczów”

Plakat 2019.jpeg

W niedzielę 09 czerwca 2019 r. odbędzie się czwarta już edycja Biegu po Gminie Świerczów. Po ubiegłorocznych sukcesach tej imprezy sportowej, również i w tym roku zachęcamy wszystkich do aktywności fizycznej i wzięcia udziału w naszym biegu.

Podobnie jak w latach poprzednich biegać będziemy po malowniczych terenach Dąbrowy, a długość trasy wyniesie również 10 km.

Bieg główny poprzedzą biegi dla najmłodszych w czterech kategoriach: przedszkolaki, uczniowie klas I-III szkół podstawowych, uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych oraz uczniowie klas VII - VIII szkół podstawowych i uczniowie szkół gimnazjalnych.

Dla najlepszych przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Osoby, które zajmą trzy pierwsze miejsca w kategoriach generalnych kobiet i mężczyzn otrzymają nagrody finansowe, odpowiednio 1-sze miejsca 300,00 zł, 2-gie miejsca 200,00 zł, 3-cie miejsca 100,00 zł. Osoby, które zajmą trzy pierwsze miejsca w kategoriach wiekowych otrzymają puchary i nagrody rzeczowe.

Natomiast każdy zawodnik, który ukończy bieg w regulaminowym czasie otrzyma na mecie okolicznościowy odlewany medal. Dodatkowo przewidziana jest nagroda dla najlepszego zawodnika i zawodniczki Gminy Świerczów oraz dla najmłodszego i najstarszego uczestnika imprezy.

Jeszcze raz zachęcamy wszystkich, bez względu na wiek, do zapisywania się i wystartowania lub ewentualnie kibicowania na trasie. Razem propagujmy sportowy tryb życia.

PDFTrasa 2019 zab.pdf
PDFRegulamin_2019.pdf