||          OSTRZEŻENIA METEOROLOGICZNE          ||        

II Pytania do przetargu ,,Budowa izby rybackiej i ciągu pieszo-jezdnego wraz z utwardzeniem i zagospodarowaniem terenu we wsi Miejsce”

Świerczów, 21.01.2019r.

RIM.271.01.2018.2019.MH

 

 

 

Odpowiedź na pytanie dot. postępowania w trybie przetargu nieograniczonego (II postępowanie) pn .”Budowa izby rybackiej i ciągu pieszo –jezdnego wraz z utwardzeniem zagospodarowaniem terenu we wsi Miejsce, obejmujący Zadanie nr 1 –Budowa izby rybackiej wraz z zagospodarowaniem terenu”.

 

Pytania:

 1. Przedmiar robót budowlanych, pozycja 84 – proszę o informację, czy ławki mają być z oparciami oraz czy mają mieć jakieś konkretne parametry.
 2. Przedmiar robót budowlanych, pozycja 85 i 86 – proszę o informację, ile półek mają mieć regały oraz czy są to same regały czy mają to być gabloty, czyli regały za szkłem.
 3. Przedmiar robót budowlanych, pozycja 87 i 88 – proszę o informację, czy rzutnik oraz ekran do rzutnika mają mieć jakieś konkretne parametry, czy wybiera je Wykonawca według uznania.
 4. Przedmiar robót budowlanych, pozycja 120 – proszę o informację, czy Zamawiający zna producenta, który wykona huśtawkę w kształcie łodzi. Proszę o podanie nazwy producenta.
 5. Przedmiar robót budowlanych, pozycja 121 – proszę o informację, jakie wymiary ma mieć grill ogrodowy oraz czy ma mieć jakieś konkretne parametry.
 6. Proszę o informację, czy elementy typu dozownik mydła, pojemnik na ręczniki papierowe, kosze na śmieci mają być wykonane z tworzywa czy ze stali nierdzewnej.
 7. Proszę o informację jakiego typu ma być kosz na śmieci zewnętrzny.
 8. Przedmiar robót budowlanych, pozycja 123 – proszę o podanie jak ma wyglądać pielęgnacja drzew i krzewów oraz czy tyczy się ona tylko do momentu zakończenia budowy.

 

            Odpowiedzi:

 

 1. Ławki mają być z oparciami o parametrach jak w przedmiarze.
 2. Proszę przewidzieć same regały z 4 półkami.
 3. Parametry rzutnika : jasność lampy min.2500lumenów, kontrast min.2000:1, rozdzielczość 1280x800

Ekran min.180x180cm na statywie.

 1. Producenta huśtawki wybiera Wykonawca.
 2. Grill ogrodowy węglowy - wózek ( duży), pow. grillowania min.50x70 cm.
 3. Elementy typu dozownik mydła, pojemnik na ręczniki papierowe, kosze na śmieci mają być wykonane ze stali nierdzewnej
 4. Kosz zewnętrzny ma być wykonany z metalu.
 5. Pielęgnacja polega na wykonaniu ściółkowania, podlewania, nawożenie oraz zabezpieczeniem rośliny ( siatka ochronna na krzewy iglaste), Pielęgnacja drzew i krzewów tyczy się ona tylko do momentu zakończenia budowy.

 

Wójt Gminy Świerczów

Barbara Bednarz