||          OSTRZEŻENIA METEOROLOGICZNE          ||        

3 Bieg po Gminie Świerczów

W czwartek 31 maja 2018 r. (Boże Ciało) odbędzie się trzecia już edycja Biegu po Gminie Świerczów. Po ubiegłorocznych sukcesach tej imprezy sportowej, również i w tym roku zachęcamy wszystkich do aktywności fizycznej i wzięcia udziału w naszym biegu.

Podobnie jak w latach poprzednich biegać będziemy po malowniczych terenach Dąbrowy, a długość trasy wyniesie również 10 km.

Bieg główny poprzedzą biegi dla najmłodszych w trzech kategoriach: przedszkolaki i uczniowie klas I-III szkół podstawowych, uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych oraz uczniowie klas VII szkół podstawowych i uczniowie szkół gimnazjalnych.

Dla najlepszych przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Osoby, które zajmą trzy pierwsze miejsca w kategoriach generalnych kobiet i mężczyzn otrzymają nagrody finansowe, odpowiednio 1-sze miejsca 300,00 zł, 2-gie miejsca 200,00 zł, 3-cie miejsca 100,00 zł. Osoby, które zajmą trzy pierwsze miejsca w kategoriach wiekowych otrzymają puchary i nagrody rzeczowe.

Natomiast każdy zawodnik, który ukończy bieg w regulaminowym czasie otrzyma na mecie okolicznościowy odlewany medal. Dodatkowo przewidziana jest nagroda dla najlepszego zawodnika i zawodniczki Gminy Świerczów oraz dla najmłodszego i najstarszego uczestnika imprezy.

Poniżej podajemy link do zapisów internetowych, a na naszej stronie internetowej www.swierczow.pl można znaleźć regulamin biegu oraz przebieg trasy.

Jeszcze raz zachęcamy wszystkich, bez względu na wiek, do zapisywania się i wystartowania. Bo przecież „sport to zdrowie”.

Link do zapisów: http://www.zmierzymyczas.pl/zapisy/597/3-bieg-po-gminie-swierczow.html

PDFRegulamin_2018.pdf
 

Plakat 3-bieg.jpeg