Skład Rady Gminy

Skład Rady Gminy Świerczów w kadencji 2018- 2023:

9. Grzegorz Paduch Dąbrowa Przewodniczący Rady Gminy.jpeg
PADUCH Grzegorz Zdzisław - Przewodniczący Rady Gminy

(Okręg Nr 9 - Sołectwo: Dąbrowa ulice: Główna, Kręta, Kuźnicka, Wieś Kuźnica Dąbrowska)

 

14. Wanda Bronś Biestrzykowice Wiceprzewodniczący Rady.jpeg

BRONŚ Wanda - Zastępca Przewodniczącego Rady Gminy

(Okręg Nr 14 - Sołectwo Biestrzykowice ulice: Główna od nr 8 do końca, Ludowa nr 2,4,6,8)

 

 

7. Adrian Andruszków Miejsce.jpeg
ANDRUSZKÓW Adrian Kazimierz

(Okręg Nr 7 - Sołectwo Miejsce)

 

3. Wiesław Cieplik Bąkowice.jpeg
CIEPLIK Wiesław Franciszek

(Okręg Nr 3 - Sołectwo Bąkowice ulice: Krótka, Główna od nr 36 do końca, Sołectwo Grodziec)

 

2. Roman Gałka Bąkowice.jpeg
GAŁKA Roman Feliks

(Okręg Nr 2 - Sołectwo Bąkowice ulica Główna od nr 1 do 35, Wieś: Bielice, Przysiółek Przygorzele)

 

1. Mirosław Groblica Bąkowice.jpeg
GROBLICA Mirosław Robert

(Okręg Nr 1 - Sołectwo Bąkowice ulice: Szkolna, Słoneczna; Sołectwo Bąkowice z przysiółkiem Lipa)

 

13. Małgorzata Grodecka Miodary.jpeg
GRODECKA Małgorzata Maria

(Okręg Nr 13 - Sołectwo Miodary z przysiółkami Grabówka, Kuźnice, Zielony Las)

 

5. Ewelina Grzybek  Świerczów.jpeg
GRZYBEK Ewelina Maria

(Okręg Nr 5 - Sołectwo Świerczów ulice: Folwarczna, Kąty, Kręta, Ogrodowa, Opolska , Parkowa, Brzeska od numeru 1 do 18)

 

8. Adam Janas Dąbrowa.jpeg
JANAS Adam Jan

(Okręg Nr 8 - Sołectwo Dąbrowa ulice: Kolejowa, Kościelna, Podhalańska)

 

15. Małgorzata Jędras Biestrzykowice.jpeg
JĘDRAS Małgorzata

(Okręg Nr 15 - Sołectwo  Biestrzykowice ulice: Lipowa, Łączna, Spacerowa, Główna od nr 1 do 7, Ludowa z wyłączeniem nr 2,4,6,8)

 

4. Elżbieta Kozłowska Gola, Wężowice.jpeg
KOZŁOWSKA Elżbieta Aneta

(Okręg Nr 4 - Sołectwo Gola z przysiółkiem Skórze, Sołectwo Wężowice z przysiółkiem Jaźwinka)

 

12. Józef Nowicki Zbica.jpeg
NOWICKI Józef

(Okręg Nr 12 - Sołectwo Zbica z przysiółkiem Wołcz, Wieś Osiek Duży, Wieś  Pieczyska: z przysiółkami: Oziąbel, Zawada, Zorzów)

 

10. Mirosław Rębilas Dąbrowa.jpeg
RĘBILAS Mirosław Jerzy

(Okręg Nr 10 - Sołectwo Dąbrowa ulice: Kasztanowa, Kluczborska, Polna, Szkolna, Sosnowa, Asfaltowa)

 

11. Mateusz Szymański Starościn.jpeg
SZYMAŃSKI Mateusz Marek

(Okręg Nr 11 – Sołectwo Starościn)

 

6. Roman Żołnowski Świerczów.jpeg
ŻOŁNOWSKI Roman Marian

(Okręg Nr 6 - Sołectwo Świerczów ulice: 40-lecia, Szkolna,  Polna, Brzeska od nr 19 do końca)