UWAGA!!! Zmiana rozkładu jazdu Autobusu

Plan dowozów i odwozów: Przedszkole w Świerczowie – 6 latki *

 

*UWAGA: na tych przystankach mogą również wsiadać dzieci młodsze

Obowiązuje od dnia 22 marca 2021r. do odwołania

 

Godz. odjazdu

Miejscowość

7.00

Zbica

7.05

Pieczyska

7.10

Starościn

7:20

Biestrzykowice - Zakład Rolny

7.25

Miodary: przyst. P.Kwiatkowski

7.30

Miodary (świetlica)

7.35

Biestrzykowice PKS

7.40

Miejsce (świetlica)

7.50

Świerczów Przedszkole

7.55

Gola (krzyż.)

8.05

Grodziec (świetlica)

8.15

Bąkowice SP

8.25

Świerczów Przedszkole

 

 

13.35

Świerczów /przedszkole/

13.40

Gola /przyst.krzyż/

13.50

Grodziec / Świetlica/

14.00

Bąkowice /szkoła/

14.10

Świerczów /przedszkole/

14.15

Miejsce /Świetlica/

14.20

Biestrzykowice przyst.PKS

14.25

Miodary przyst. Świetlica

14.30

Miodary przyst."Kwiatkowski"

14.40

Biestrzykowice przyst.Zakł.Rolny

14.45

Dąbrowa

14.50

Starościn

14.55

Pieczyska

15.00

Zbica

 

 

Zastępca Wójta Gminy Świerczów
Andrzej Galla