||          OSTRZEŻENIA METEOROLOGICZNE          ||          INFORMACJA DLA RODZICÓW W SPRAWIE SIECI SZKÓŁ         ||            NOWE WZORY DEKLARACJI I INFORMACJI PODATKOWEJ          ||

MISTRZOSTWA GMINY W TENISIE STOŁOWYM I W WARCABACH

24 lutego 2017 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Świerczowie odbyły się Mistrzostwa Gminy Świerczów w tenisie stołowym i w warcabach szkół podstawowych i gimnazjum. Organizatorem Mistrzostw był Szkolny Związek Sportowy i Gminny Ośrodek Kultury w Świerczowie, Komisję Sędziowską stanowili: Andrzej Piwowarczyk, Andrzej Rosiński, Seweryn Cichecki i Renata Boduch.

W zawodach wzięło udział 33 zawodniczek i zawodników w tenisie stołowym i 30 zawodniczek i zawodników w warcabach.

Wyniki w poszczególnych kategoriach:

  • TENIS STOŁOWY:

- kategoria klas I-III szkół podstawowych – dziewczęta

1 miejsce – Monika Sikora;

2 miejsce – Milena Zapalska;

- kategoria klas I-III szkół podstawowych – chłopcy

1 miejsce – Dominik Szymański;

2 miejsce – Szymon Dworecki;

3 miejsce – Krzysztof Szymański;

- kategoria klas IV-VI szkół podstawowych – dziewczęta

1 miejsce – Patrycja Mielczarek;

2 miejsce – Maja Kijak;

3 miejsce – Zofia Szynklarz;

- kategoria klas IV-VI szkół podstawowych – chłopcy

1 miejsce – Jakub Zonzel;

2 miejsce – Aleksander Mikicki;

3 miejsce – Paweł Michałków;

- kategoria klas I-III szkół gimnazjalnych – dziewczęta

1 miejsce – Wiktoria Kula;

2 miejsce – Kamila Dyczko;

3 miejsce – Klaudia Rozwadowska;

- kategoria klas I-III szkół gimnazjalnych – chłopcy

1 miejsce – Paweł Wilczek;

2 miejsce – Arkadiusz Bartosik;

3 miejsce – Jakub Kijak;

  •  

 - kategoria klas I-III szkół podstawowych – dziewczęta

1 miejsce – Monika Sikora;;

2 miejsce – Milena Zapalska ;

- kategoria klas I-III szkół podstawowych – chłopcy

1 miejsce – Dominik Szymański;

2 miejsce – Jan Filipowicz;

3 miejsce – Szymon Dworecki;

- kategoria klas IV-VI szkół podstawowych – dziewczęta

1 miejsce – Agata Hryczyszyn;

2 miejsce – Maja Szynklarz;

3 miejsce – Zofia Szynklarz;

- kategoria klas IV-VI szkół podstawowych – chłopcy

1 miejsce – Jakub Zonzel;

2 miejsce – Wojciech Szynklarz;

3 miejsce – Paweł Michałków;

- kategoria klas I-III szkół gimnazjalnych – dziewczęta

1 miejsce – Julia Groblica;

2 miejsce – Kinga Piasecka;

3 miejsce – Dominika Andruszków;

- kategoria klas I-III szkół gimnazjalnych – chłopcy

1 miejsce – Arkadiusz Bartosik;

2 miejsce – Jakub Kijak;

3 miejsce – Jan Kazimierowicz;

Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy, które wręczał Wójt Gminy Świerczów Pan Andrzej Gosławski. Gratulujemy zwycięzcom, pozostałym szczęścia w kolejnych mistrzostwach.